background-image

Stan na prodaju Novi Sad 66m2, 14466

Nova Detelinara, Novi Sad
Nekretnina je uknjižena
Šifra: #14466
Pregledano: 200
Kategorija: Stanovi
Cena
650
Kvadratura
66
Struktura
Trosoban

Opis Nekretnine

Izdaje se stan na Novoj Detelinari, površine 66m2, trosoban i lepo uređen, potpuno namešten i spreman za useljenje odmah. Stan je dvorišno orijentisan, što pruža mir i tišinu, a zahvaljujući dobroj poziciji i velikim prozorima vrlo je svetao i prijatan za boravak. Prostorije su funkcionalno raspoređene, enterijer je moderno opremljen, a nameštaj i uređaji su pažljivo odabrani kako bi stan bio udoban i praktičan za život. Lokacija je izuzetno pogodna, u mirnom delu naselja, a opet u blizini svih važnih sadržaja kao što su prodavnice, škole, vrtići i javni prevoz, što ga čini idealnim kako za porodice tako i za pojedince koji traže komforan i kvalitetan dom. Za više informacija pozovite naše agente i zakažite gledanje.

Detaljnije informacije o nekretnini
Pronađite detalje koje Vas interesuju ovde
Šifra
14466
Kvadratura
66 m2
Cena
650 €
Prateći objekti
Terasa
Cena po m2
9,85 €
Stanje nekretnine
Standardna
Sprat
3 / 8
Pomagala
Lift
Način grejanja
Centralno